Крия йога

Крия йога – це єднання з всесвітом через певний обряд чи дію. Практик, що рухається методом Крия йоги, поступово звільняється від карми – ланцюга причин і наслідків.

Практика Крия йоги включає підготовчі вправи для енергізаціі і перезарядки тіла, мудри, пранаями, медитації на дихання, звук і світло.

Крия Йога – це простий психофізіологічний метод, завдяки якому кров людини звільняється від вуглекислоти і збагачується киснем. Атоми надлишкової кількості кисню перетворюються в життєвий струм, що омолоджує мозок і хребетні центри. Підготовчі техніки Крия йоги очищають тіло і розум, дарують фізичне і ментальне здоров’я, готуючи до практики Криї – єднання з всесвітом.

Коли підготовчі практики Крия йоги міцно входять в життя, практикуючий може ступити на шлях учнівства, пройти ініціацію в одному з центрів Ананди, несучих традиції Крия йоги від Бабаджі, Лахірі Махасайя, Кріянанди, Парамаханса Йогананди.

Крійя йога підходить всім: від дітей до літніх, чоловікам і жінкам. Це дуже легкі, з першого погляду, техніки, але дуже глибинні.

Дивись також