Кундаліні йога

Кундаліні йога – це ефективний стиль йоги для роботи з тілом і свідомістю. Вивчаючи цей стиль, людина усвідомлює самого себе і відкриває свої приховані можливості. До другої половини ХХ століття Кундаліні йога була таємним вченням, яке індійські майстри передавали найкращим учням. Загальнодоступним стиль зробив індійський майстер йоги Сірі Сінгх Сахіб Йоги Бхаджан.
Подорожуючи по заходу, він побачив, що люди прагнуть досягти вищого стану нірвани і розширити свідомість за допомогою наркотиків. Це послужило поштовхом відкрити світові вчення, яке дозволяє добитися вищого усвідомлення без наркотичної залежності. Він використовував свій стиль йоги для лікування нікотинової, наркотичної, алкоголічної та інших видів залежності.
Кундаліні – це енергія, яка в змозі з’єднати нервову систему, мозок і залози людського тіла так, щоб вони почали працювати максимально ефективно. Ця енергія прояснює всі причинно-наслідкові зв’язки, робить людину просвітленою. Заняття починається і закінчується співом мантр. Технічно прості статичні і динамічні вправи дають потужний ефект. Велика увага приділяється Бандха, мудрам і техніці дихання. В основі дисципліни – Садхана – тренування і медитація до світанку, коли енергетичні канали найбільш чисті, і можна відчути рух тонкої енергії.
Той, хто практикує Кундаліні йогу набуває не «релігію», а енергію і рішучість реалізувати те, чого хоче його душа. Спочатку призначення Кундаліні йоги – це духовне вдосконалення і самопізнання, але сьогодні її успішно практикують для досягнення конкретних цілей у здоров’ї, в спілкуванні і бізнесі. Регулярна практика дарує людині омолодження, поліпшує самопочуття, дає заряд бадьорості, життєвої енергії та чудового настрою, а також дозволяє краще усвідомлювати свої почуття і думки.
Кундаліні йога більше підходить жінкам, оскільки кундаліні – уособлення жіночої енергії, але для чоловіків вона не менш ефективна. Імпульсивним і нетерплячим людям практика може здатися нудною і важкою.

Дивись також

Залишити відповідь