Пауер йога

Пауер йогу запропонувала світу в 1995 році американка Беріл Бендер Берч. Пауер йога рік від року стає все популярнішим в США, а в останні роки набула поширення і в Україні.

Послідовність вправ, з’єднаних динамічними віньясами, виконується безперервно під спокійну музику. Тренування розбите на кілька блоків кожен з яких завершується динамічною пранаямою, яка перетікає в наступний блок.

Динамічні комплекси Пауер йоги швидко приводять тіло в хорошу фізичну форму, збільшуючи витривалість організму. Динамічні пранаями відновлюють сили в процесі тренування, вентилюють легені, збільшуючи приплив кисню до тканин і органів, покращують ефективність вправ. Безперервність виконання асан вимагає постійного зосередження, що благотворно впливає на розум практикуючого, змушуючи його повністю забути про повсякденні турботи.

Незважаючи на існування в системі Пауер йоги декількох рівнів складності, вона вимагає від практикуючого хорошої фізичної підготовки, а від інструктора – коректного підходу до практикуючих, щоб уникнути травм.

Дивись також