Інтегральна йога

Інтегральна йога – це релігійно-філософське вчення, створене Шрі Ауробіндо на початку XX століття. Мета цієї практики осягнути себе, знайти ясний розум і здорове тіло. Цей напрямок об’єднує Бхакті йогу, Карма йогу і Шакті йогу. Заняття з Інтегральної йоги включають практику асан і пранаям в поєднанні з мудрами, бандхами, мантрами, концентрацією і медитацією. Регулярна практика очищає фізичну і енергетичну структури людини. При цьому ведеться усвідомлена робота в кожній вправі. Практик приймає позу і шляхом правильного дихання і візуалізації просуває енергію по системі меридіанів, домагаючись ідеальної роботи всіх компонентів своєї істоти. Головною рушійною силою в даній практиці є: любов, медитація, відданість і відкритість Божественній свідомості.
Цілеспрямована практика підвищує рівень чутливості, потік енергії відчувається на фізичному рівні. Оволодівши Інтегральною йогою досконало, практик викорінює хвороби і надалі вчиться керувати своєю енергією в будь-якому місці і ситуації.
Інтегральна йога допомагає:
• трансформувати свою духовну і фізичну природу;
• відключитися від непотрібних егрегорів;
• очиститися від негативної і родової карми;
• позбутися захворювань;
• розвинути особливі вміння;
• досягти нірвани;
Якщо тебе всерйоз зацікавила практика Інтегральної йоги, то для того, щоб по-справжньому в неї зануритися і зрозуміти глибокий задум, доведеться прочитати не один десяток томів, написаних просвітленими майстрами і їхніми учнями. Буде потрібно чимало зусиль, але, як ви вже зрозуміли, результати цієї практики з лихвою виправдовують витрачені сили.

Дивись також

Залишити відповідь