Інь йога

Інь йога самий м’який шлях до досягнення внутрішньої гармонії, проте – це не просто релаксація. Акцент робиться на те, щоб завдяки силі тяжіння домогтися інтенсивної розтяжки. Свій початок Інь йога бере з традиційної китайської медицини. Ідея її полягає зовсім не в конкуренції з динамічними видами йоги, а навпаки, вона є їх чудовим доповненням.
Дві енергії – Інь і Янь – є одним цілим. Янь – це чоловіче начало, яке відповідає за будову нашого тіла, активність і рух. Ця енергія асоціюється з чимось теплим, сухим, чоловічим і швидким. Інь відповідає за жіночу енергію, що приводить нас до спокою. Енергія Інь – холодна, мокра, повільна, жіноча і спокійна сила, представляюча повну протилежність енергії Янь. Обидві сили не здатні існувати окремо, більш того, вони доповнюють одна одну. Коли вони знаходяться в балансі, людина стає урівноваженою і розслабленою.
Класичне заняття включає нахили, прогини, скручування і вправи для розкриття тазостегнових суглобів, які взяті з традиційної Хатха йоги. Особливістю Інь йоги є те, що при виконанні вправ спина, на відміну від багатьох видів фізичного навантаження, завжди залишається округленою. Така практика не тільки сприяє кращій розтяжці, але і є прекрасною профілактикою багатьох захворювань. З віком всі суглоби нашого тіла стають менш рухливими, Інь йога допомагає запобігти цьому процесу.
Інь йога розвиває гнучкість, глибоко впливаючи на сполучну тканину суглобів, заспокоює і охолоджує. Готує суглоби до тривалого сидіння в медитації, надає терапевтичну дію.
Рекомендується для людей похилого віку та спортсменам, які проходять реабілітацію, також вона підходить тим, хто має напружену роботу. Інь йога є ідеальною основою для підготовки до медитації.

 

Дивись також

Залишити відповідь