4 принципи йоги

1. В будь-якій ситуації – просто дихай.
Перебуваючи в стресі, людина постійно затримує дихання, як під водою. Перше, чого вчить йога, – пам’ятати про дихання навіть у дуже незручній позиції. Коли дихаєш рівно і глибоко, то біль йде. Концентруючись на диханні, перестаєш думати про те, що тобі важко.
2. Чим більше розслаблений, тим на більше здатний.
Швидше, вище, сильніше!? Олімпійські принципи допомагають досягати непоганих результатів через біль, позбавлення та надрив здоров’я. Йоги володіють тілом не гірше спортсменів, але при цьому вони завжди розслаблені, а на обличчі – блаженна усмішка. Займаючись, вони відпускають ситуацію, не женучись за результатом, а зосереджуються на процесі.
3. Хвороба – це реакція тіла на неправильні думки.
У міру того, як розум знаходить контакт з тілом, стає очевидно, що хвороба, частіше за все, починається зі спазму, а спазм – з негативної емоції. Роблячи те, що нам не подобається, звалюючи на себе непідйомний обсяг завдань, обманюючи або навіть просто слухаючи, як обманюють інші, ми «затискаємо» тіло. Хвороба сигналізує про те, що тіло більше не може перебувати в неприродному стані «стиснення» і вимагає розслаблення.
4. Постійна практика.
Зовсім необов’язково кожен день тренуватися по дві години, але короткий комплекс ранкових вправ необхідно виконувати щодня. Це тренує не м’язи, а сам намір бути здоровим і спокійним. А ще це формує силу виховувати в собі хороші звички і відмовлятися від поганих.

Дивись також