6 найпотужніших афірмацій для формування свідомості

Афірмація (від лат. affirmatio – підтвердження) – коротка фраза, що містить вербальну формулу, яка при багаторазовому повторенні закріплює необхідний образ або установку в підсвідомості людини, сприяючи покращенню його психоемоційного фону та стимулюючи позитивні зміни у його житті. Афірмація в першу чергу один із найпотужніших інструментів формування свідомості!


А щоб вам було легше опанувати практику афірмації надаю вам кілька порад:


✔Щоб правильно використовувати афірмації, в першу чергу, у них потрібно вірити. Вкладайте у них усі ваші бажання та почуття, а за основу беріть те, чого ви найбільше хочете досягти.
✔Використовуйте афірмації багаторазово – промовляйте позитивні твердження кілька разів на день, а при бажанні навіть записуйте їх.
✔Під час афірмації використовуйте займенники «я», «у мене», «мені». У такий спосіб ви покажете, що афірмації мають для вас не загальний характер, а цілком конкретний.

Спробуйте повторити афірмацію 108 разів, помічайте як змінюється ваш стан, прислухайтесь до відчуттів. Запевняю вас, відстежуючи стан до/після ви будете приємно здивовані.

Я здорова і позитивна людина, моя життєва енергія посилюється з кожним днем.

Мене завжди супроводжує успіх.

Я усвідомлюю та відчуваю свою силу.

Я вірю, що можу все!

Я зробила достатньо. Я молодець.

Мій вибір – сміливість та спокій.

Дивись також