Аква йога

Аква йога – один із сучасних напрямків йоги, адаптований для практики в воді. Даний напрямок розробила Франсуаза Фрідман – засновник і директор Birthlight, член правління Європейської Ради Федерації йоги. Використовуючи свої знання і досвід викладання йоги, йога-терапевтичних практики і досвід інструктора з плавання, вона розробила унікальний комплекс рухів і практик для розслаблення, гармонії і самопізнання, який ідеально підходить вагітним і молодим мамам. Вода знижує навантаження на м’язи і суглоби при виконанні асан, при цьому ефективність практики залишається на тому ж рівні. Переважно практика складається з динамічних вправ, для одночасної роботи з тілом і диханням.
Практика в воді включає в організмі природні механізми розслаблення, що при правильному і рівномірному диханні знімає стрес і нормалізує артеріальний тиск, поліпшується травлення. Даний напрямок дозволяє зміцнити різні групи м’язів, не створюючи надмірного навантаження на суглоби і хребет, характерних для занять на твердій основі.
Аква йога допомагає:
• зміцнити серцево-судинну систему;
• поліпшити стан у хворих на артрит – суглоби і хребет знаходять необхідну рухливість;
• зняти атрофованості і зміцнити м’язові тканини;
• знизити зайву вагу;
• забезпечити швидке відновлення після травм і хвороб.
Аква йога не має особливих обмежень і протипоказань, її рекомендують вагітним і молодим мамам. Аква йога дозволяє майбутній мамі пройти спеціальний комплекс вправ в якості підготовки до пологів і успішному відновленню після пологів. У післяпологовий період заняття допоможуть повернути пружність шкіри, тонізувати м’язи тазового дна і живота.
Аква йога наповнює тіло здоров’ям, енергією і красою.

Дивись також

Залишити відповідь