Віні йога

Засновником Віні йоги є Т.К.В. Дешікачар – син і учень Тірумалаі Крішнамачарьї. Саме завдяки урокам батька він зміг оволодіти стародавньою майстерністю, а потім адаптував її, з урахуванням свого погляду на йогу. Віні йога орієнтована виключно на той результат, якого хоче добитися сам учень. За винятком цілей, вона також враховує і можливості практика, саме з цієї причини Віні йога заперечує користь занять в групах, а схиляється до того, щоб учень був в повному контакті з учителем. Крім основних і компенсуючих поз йоги, увага приділяється усвідомленому диханню, медитації і філософії.
Віні йога є тією практикою, яка дозволяє досить швидко досягти терапевтичного ефекту. Якщо ви будете нею займатися на регулярній основі, то зможете позбутися великої кількості хвороб, знайдете гнучкість і рухливість тіла. Використовуючи даний стиль ви навчитеся усвідомлено виконувати всі вправи, і, як наслідок цього, додатково виховаєте в собі ще одну корисну навичку – самодисципліну.
Віні йога відмінно підходить більшості людей, навіть тим, хто раніше не займався ніякими подібними практиками або має проблеми зі здоров’ям. Віні йога – ідеальний варіант для спортсменів, які отримали травму, і, хочуть якнайшвидше повернути свій організм в належну форму.

Дивись також

Залишити відповідь